Get Adobe Flash player

Dobry Klimat dla Powiatów - dobre życzenia ministra

Pisaliśmy niedawno o objęciu patronatem przez Ministra Środowiska organizowanych prawie stu debat klimatycznych w powiatach na terenie całej Polski. Wszystko to w ramach projektu ?Dobry Klimat dla Powiatów?, realizowanego przez Instytut na rzecz Ekorozwoju i Związek Powiatów Polskich. Odbyły się już pierwsze debaty, za chwilę odbędą się następne.

Więcej…

Organizowane przez ZPP i InRE, powiatowe debaty klimatyczne objęte patronatem Ministra Środowiska

Ostatnio debaty jako rozwiązywanie spraw publicznych i lokalnych wpisują się coraz częściej w polski sposób funkcjonowania społeczeństwa obywatelskiego. 3 października 2012 roku rozpoczął się cykl 90 powiatowych debat klimatycznych. Ministerstwo Środowiska objęło nad nimi honorowy patronat. 

Więcej…

Powiatowe debaty o dobrym klimacie

Podyskutujmy o klimacie! - to hasło, pod którym ruszy w październiku cykl 90 powiatowych debat klimatycznych. Organizatorzy debat chcą, aby ochrona klimatu stała się istotnym punktem w strategiach rozwoju powiatów.

Więcej…

Podpisujemy Deklarację Dobry Klimat dla Powiatów

Zarząd Związku Powiatów Polskich podczas posiedzenia w dniu 22 czerwca br. zapoznał się z realizacją projektu "Dobry Klimat dla Powiatów".

Jednym z jego efektów będą deklaracje polskich powiatów, dotyczące ochrony klimatu w zakresie dla nich dostępnym. Podpisanie deklaracji nie rodzi żadnych zobowiązań finansowych, jest tylko wyrażeniem woli. Jednocześnie, w nowej perspektywie finansowej Unii Europejskiej, podpisana przez powiat deklaracja będzie dodatkowym atutem w staraniu się o środki na działania związane z szeroko pojętą ochroną środowiska i klimatu.

Zarząd Związku Powiatów Polskich zarekomendował powiatom podpisywanie tej deklaracji.

Deklaracja jest załączona do tego komunikatu.

 

Po wydrukowaniu można ją podpisać i przesłać na adres lidera projektu:
Instytut na rzecz Ekorozwoju
ul. Nabielaka 15 lok. 1
00-743 Warszawa

 

 

Źródło: wartowiedziec.org

Załączniki:
Pobierz (Deklaracja_DKdP.pdf)Deklaracja_DKdP.pdf[ ]351 Kb

LIDER PROJEKTU
instytut logo2

 

PARTNERZY PROJEKTU

cep logo1

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Akceptuję warunki.

EU Cookie Directive Module Information