Get Adobe Flash player

Dobry klimat w Żninie i Wągrowcu

Trwa cykl debat ?Podyskutujmy o klimacie w naszym powiecie". Tym razem były to dwie debaty w sąsiadujących sobą województwach i powiatach ? Powiat Żniński i Powiat Węgrowski. Oba powiaty mają też wiele wspólnego ? piękne położenie i atrakcyjność turystyczna, a w takim otoczeniu nie może zabraknąć troski nie tylko o klimat, ale także o środowisko.

Więcej…

Dobry Klimat w powiatach włocławskim, poznańskim i gnieźnieńskim

Kolejne konferencje odbyły się we Włocławku, Poznaniu i Gnieźnie. Bardzo ważną cechą jest to, że uczestnicy debaty tylko na początku zapoznają w sposób uporządkowany z podstawowymi danymi dotyczącymi zmian klimatu.

Więcej…

Powiaty Limanowski i Tatrzański debatowały o dobrym klimacie

Odbyły się kolejne debaty klimatyczne w ramach projektu ?Dobry Klimat dla Powiatów? ? 14 listopada w Limanowej i następnego dnia w Zakopanem. Chociaż szczególnie dotyczy to stolicy polskich Tatr, to oba powiaty charakteryzują się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi, do obu też przyjeżdża wielu turystów.

Więcej…

Dobry Klimat w Powiecie Olkuskim

Rozkręca się Dobry Klimat dla Powiatów. 7 listopada odbyła się kolejna debata klimatyczna, tym razem w Powiecie Olkuskim.

Więcej…

Dobry Klimat w Biłgoraju

19 października w Sali Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju powiatowa Debata Klimatyczna, zorganizowana w ramach projektu Dobry Klimat dla Powiatów. Projekt jest realizowany przez Instytut na Rzecz Ekorozwoju i Związek Powiatów Polskich.

Więcej…

Więcej artykułów…

LIDER PROJEKTU
instytut logo2

 

PARTNERZY PROJEKTU

cep logo1

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii, brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Więcej szczegółów znajdziecie TUTAJ.

Akceptuję warunki.

EU Cookie Directive Module Information